• enfield.jpg
  • tf baner dawid.jpg
  • tlo2.jpg
  • wall1.jpg

Forgot password? | Forgot username? | Register

Marki 06.10.2011

Marki 06.10.2011

Padła spontaniczna propozycja na spotkanie przy okazji jutrzejszego dnia na Markach - więcej pisać nie ma co ;]. Czekamy na chętnych.

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: Marki 06.10.2011

Jestem !

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Jestem.

Nie wiem, jutro się okaże

"Sleep, EAt, and Live it up"

ja z robsonem i może sciagniemy jeszcze z 1 może dwóch

Co do nocki aby urozmaicić rozgrywkę proponuję trochę dodatków, aby marki nie były torem wyścigowym. Punkty startu klasycznie - jednak aby dojść do strefy walki czyli łącznika zwanego też "kanałem" trzeba zdetonować petardy po każdej ze stron powiedzmy ze 3 sztuki na rozgrywkę, trzeba je znaleźć po czym zdetonować, wtedy dopiero można wychodzić ze swojej strefy, pozwoli to na lekką spinę, ostatnia petarda zawieszona by była na taśmie która ogranicza możliwość dalszego ruchu - po jej wysadzeniu można się ruszyć dalej. Dodatkowo aby dopingować drużynę atakującą jeżeli odpali swój ładunek graniczny i dojdzie do ładunku granicznego drużyny przeciwnej i wysadzi go przed nimi zyskuje powiedzmy 2-3 repy do wykorzystania dla pierwszych trupów. ???.

There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats

Total Topics:
254
Total Polls:
0
Total Posts:
1961
User Info

Total Users:
436